Oświetlenie LED na Hali Tenisowej / TENIS WSCHODNIA

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA HALA SPORTOWA W KIELCACH WYBRAŁA LED PROCOURT. LED SPORT wdrożył rozwiązanie LED na kortach  certyfikowanych przez ITF  ( International Tennis Federation) na Hali Kielce Wschodnia

Z początkiem października, w Kielcach 2014 , dla tenisistów z województwa Świętokrzyskiego został otwarty nowoczesny obiekt tenisowy. W hali znajdują się 4 korty tenisowe o nawierzchni dywanowej oświetlone energooszczędnym, wysokiej jakości rozwiązaniem LED dedykowanym obiektom sportowym. Rozwiązanie zostało wdrożone przy współpracy LEDSport oraz Pollight.

 

Oświetlenie LED kortów tenisowych – ProCourt od LED SPORT

Dostarcza graczom, równomiernego oświetlenia o natężeniu 300 luksów. Sprawia to, że zawodnicy maja doskonałe warunki do rozgrywania spotkań na poziomie amatorskim. Maksymalny komfort gry zapewnia równomierność oświetlenia całego kortu na poziomie jego płaszczyzny i wysokości gry co wyklucza „migotanie piłki” i utratę jej z pola widzenia gracza – aspekt szczególnie ważny dla słabiej widzących tenisistów.

Obiekt oszczędza miesięcznie na prądzie w okresie zimowym ponad 1000 PLN

 

Rozwiązanie charakteryzuje się także bardzo niskim współczynnikiem olśnienia dzięki zastosowaniu unikalnych rozpraszaczy, co zwiększa komfort gry podczas mimowolnego spojrzenia w źródło światła gdyż zawodnicy nie są oślepiani jak przy innych rozwiązaniach tego typu.

Atutem rozwiązania jest wysoki współczynnik oddawania barw, co sprawia, że warunki gry są zbliżone do gry w świetle dziennym.

Do wymiernych cech wyróżniających zastosowanie tego rozwiązania jest osiągniecie lepszej jakości oświetlenia i oszczędności w poborze mocy na poziomie 30 100 W w stosunku do powszechnie stosowanej metahalogenkowej instalacji.

 

Oświetlenie LED kortów tenisowych, LEDSPORT ProCourt Kielce

Oświetlenie LED kortów tenisowych, LEDSPORT ProCourt Kielce

Zapraszamy na korty Klubu Tenis ”Wschodnia” Kielce zlokalizowana w Kielcach przy ul. Wschodniej następny zjazd za C.H REAL/ PRAKTIKER z ul. Radomskiej. W budynku zaplecza zlokalizowano: recepcję z mini-barem, salę wypoczynkową z widokiem na korty. Do dyspozycji klientów będzie również sauna, jacuzzi, pokój masażu oraz 6 pokoi gościnnych. Planowane jest również powstanie kortów tenisowych zewnętrznych.

TOP