LEDSport na kortach w Dębicy

LEDSport na kortach w Dębicy

Nowoczesne centrum tenisowo – rekreacyjne w Dębicy oświetla korty rozwiązaniem LEDSport

Korty z rozwiązaniem LEDSport w Dębicy. LED Sport zarekomendowało, zaprojektowało, dostarczyło system oświetlenia LED na korty tenisowe do oświetlenia dwóch pełnowymiarowych boisk tenisowych. Oświetlenie oprócz wysokich parametrów równomierności i natężenia oferuje użytkownikom niezwykły komfort  minimalizując efekt olśnienia. Oprócz kortów na terenie obiektu znajdą się   sala do ćwiczeń, szatnie łazienki  i antresola, na której będzie można przy kawie obserwować boiska. Nawierzchnia hali to unikatowe w Polsce Obok hali powstaną także korty trawiaste z nawierzchnią odporną na działanie pogody.

jak informują wiadomościdebickei.pl W Dębicy w osiedlu Słoneczne powstaje jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych – Centrum tenisowo – rekreacyjne. I choć obecnie obiekt na razie przypomina halę przemysłową wkrótce przekształci się w najnowocześniejszy obiekt rekreacyjny, w którym i przy którym powstaną korty tenisowe i sale rekreacyjne. Obiekt powstaje na hektarowej działce sieci serwisowej Degum, zaś inwestorem jest Czesław Korzeń, propagator sportu, wcześniej mistrz zapaśniczy i trener najlepszych dębickich i polskich zapaśników.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowego z Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR

Zdjęcie z archiwum Centrum tenisowo – rekreacyjne w Dębicy

Więcej informacji, opinii i materiałów fotograficznych, można obejrzeć na fan page Całorocznych Kortów Tenisowych Sieci Degum Dębica

  • CLIENT Centrum tenisowo – rekreacyjne w Dębicy
  • YEAR 2018
  • WE DID Projekt oświetlenia LED, Dostarczenie opraw
  • hiLEDSport na kortach w Dębicy Nowoczesne centrum tenisowo – rekreacyjne w Dębicy oświetla korty rozwiązaniem LEDSport Korty z rozwiązaniem LEDSport w Dębicy. LED Sport zarekomendowało, zaprojektowało, dostarczyło system oświetlenia LED na korty tenisowe do oświetlenia dwóch pełnowymiarowych boisk tenisowych. Oświetlenie oprócz wysokich parametrów równomierności i natężenia oferuje użytkownikom niezwykły komfort  minimalizując efekt olśnienia. Oprócz kortów na terenie obiektu znajdą się   sala do ćwiczeń, szatnie łazienki  i antresola, na której będzie można przy kawie obserwować boiska. Nawierzchnia hali to unikatowe w Polsce Obok hali powstaną także korty trawiaste z nawierzchnią odporną na działanie pogody.  
  • CATEGORY
  • TAGS , , , ,